Agata Dawidowska
radczyni prawna

 

rzetelna i skuteczna
pomoc prawna

 

O mnie

Jako radczyni prawna doradzam zarówno przedsiębiorcom jak i osobom fizycznym.

Ukończyłam wydział prawa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu a następnie po zakończonym szkoleniu i zostałam wpisana na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu pod numerem Pz-2908. Przez dwa semestry byłam również studentką na Uniwersytecie Nancy 2 w Nancy, we Francji. Posługuję się biegle językiem angielskim oraz językiem francuskim.

Moja praktyka obejmuje kompleksową obsługą spółek oraz przedsiębiorstw w zakresie prawa handlowego, cywilnego, administracyjnego oraz prawa pracy. Pomagam również w rozwiązywaniu problemów prawnych, które dotykają klientów indywidualnych.

Mam bogate doświadczenie procesowe zarówno przed sądami cywilnymi jak i administracyjnymi. Mogę pochwalić się wieloma zakończonymi sukcesem procesami, wśród których warto wymienić wydany między innymi w wyniku sporządzonej przeze mnie skargi wyrok Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w sprawie Rutkowski i inni przeciwko Polsce.

Cechuje mnie indywidualne podejście do każdej przyjętej sprawy, zaangażowanie oraz dbałość przede wszystkim o dobro i interes mojego klienta, a także poszukiwanie jak najkorzystniejszych dla niego rozwiązań.

 

 

Skontaktuj się ze mną:

tel.    +48 507182736

mail. kancelaria@kancelaria-dawidowska.pl

© 2016 Kancelaria Dawidowska. Wszelkie prawa zastrzeżone