Agata Dawidowska
radczyni prawna

 

rzetelna i skuteczna
pomoc prawna

 

NOTA PRAWNA

  1. Właścicielką strony internetowej pod adresem www.kancelaria-dawidowska.pl jest Agata Dawidowska wykonująca  wolny zawód pod firmą Kancelaria Radcy Prawnego Agata Dawidowska z siedzibą w Poznaniu (60-288), ul. Promienista 14/6, NIP 779-200-76-87, REGON 301952070.
  2. Żadne z treści publikowane na stronie www.kancelaria-dawidowska.pl nie są reklamą. Mają one wyłącznie charakter informacyjny i nie mogą być traktowane jako porada prawna, jakakolwiek forma doradztwa albo udzielenie konsultacji w indywidualnej sprawie.
  3. Wszystkie informacje publikowane na stronie internetowej pod adresem www.kancelaria-dawidowska.pl są aktualne w dniu ich zamieszczenia, a właścicielka strony internetowej nie ponosi odpowiedzialności za późniejszą ich dezaktualizację ani za ich przydatność w jakiejkolwiek indywidualnej sprawie.
  4. Informacje o specjalizacjach i zakresie usług zamieszczona na stronie adresem www.kancelaria-dawidowska.pl nie stanowią oferty świadczenia usług w rozumieniu przepisów prawa cywilnego.
  5. Właścicielka strony internetowej pod adresem www.kancelaria-dawidowska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści stron www i serwisów internetowych umieszczonych pod linkami wskazanymi na niniejszej stronie, ani nie gwarantuje ich aktualności.

Skontaktuj się ze mną:

tel.    +48 507182736

mail. kancelaria@kancelaria-dawidowska.pl

© 2016 Kancelaria Dawidowska. Wszelkie prawa zastrzeżone